Back to Top
Benco V90 128GB / 4GB RAM 4G - Gray
Out of stock
Item Number
1011702707-1
Special Price
315.00
Regular Price
549.00
(0.24% taxs included)
Features:
- Screen: 6.82 inches, 720 x 1640 pixel, IPS LCD
- Processor: 1.6 GHz octa-core
- Memory: 128GB / 4GB RAM
- Rear Camera: 16MP
- Front camera: 8MP
- Operating system: Android 12
- Battery: Li-Poly 5000 mAh
- Special Offer
- Buy extra 1 to get Free Shipping
| Brand | BENCO |
|---|---|
| Model Number | AE9120-GY |
| Warranty | 24 MONTH |
| Device Type | Benco |
| Memory Capacity | 128GB |
| Memory RAM | 4GB |
| Processor | 1.6 GHz octa-core |
| Screen Size | 6.82" |
| Operating System | Android 12 |
| Connectivity Technology | Bluetooth, WiFi |
| Supported Networks | 4G |
Write Your Own Review











