Back to Top
Itel VistaTab 10 128GB / 4GB RAM 4G - Blue
Out of stock
Item Number
1011704817
Special Price
479.00
Regular Price
599.00
(0.24% taxs included)
Features:
- Screen: 10" HD Display
- Memory: 128GB / 4GB RAM
- Battery: 6000mAh
- Network: WiFi - 4G
- Special Offer
- Buy extra 1 to get Free Shipping
| Brand | ITEL |
|---|---|
| Model Number | P10004L-BL |
| Barcode | 4894947026713 |
| Warranty | 24 MONTH |
| Device Type | Itel Tablets |
| Memory Capacity | 128GB |
| Memory RAM | 4GB |
| Screen Size | 10" |
| Operating System | Android |
| Charging port | TYPE-C |
| Connectivity Technology | Bluetooth, WiFi |
| Wireless Charging Support | No |
| Supported Networks | 4G |
| SIM Type | Nano SIM |
Write Your Own Review











