Back to Top
ويكو 10 128 جيجابايت / 6 جيجابايت رام 4G - أسود
غير متوفر
رقم الصنف
1011702740
Special Price
٣٩٩٫٠٠
Regular Price
٧٩٩٫٠٠
(0.24% taxs included)
Features:
- Display: 6.74" ultra large screen, 1600 x 720
- Processor: Mediatek MT6761 Helio A22
- Memory: 128 GB / 6 GB RAM
- Primary Camera | Secondary Camera: 50MP AI Triple Camera | 8 megapixels
- Operating system: Android 12
- 5000mAh large battery, 22.5W WIKO SuperCharge
- Special Offer
- Buy extra 1 to get Free Shipping
| العلامة التجارية | ويكو |
|---|---|
| رقم الموديل | VHEM-E03-BK |
| الضمان | 24 شهر |
| نوع الجهاز | ويكو |
| سعة الذاكرة | 128GB |
| ذاكرة الرام | 6GB |
| المعالج | Mediatek Helio A22 |
| مقاس الشاشة | 6.74" |
| نظام التشغيل | Android 12 |
| منفذ الشحن | TYPE-C |
| نوع الاتصال | بلوتوث, واي فاي |
| الشبكات المدعومة | 4G |
| نوع الشريحة | شريحة نانو |
Write Your Own Review










